Fotograf Białystok Wojciech Jakubiuk zaprasza na nową odsłonę swojego portfolio online.

W portfolio obejrzeć można zdjęcia ślubne, zdjęcia biznesowe, fotografia przemysłowa, fotografia reportażowa, fotoreportaż. Zobaczyć na stronie można również zdjęcia nocne, fotografia przyrodnicza, fotografia architektury, fotografia wnętrz, fotografia prasowa, fotografia eventów i konferencji, fotografia eventowa, fotografia koncertowa, fotografia portretowa, zdjęcia imprez, sesje fotograficzne. Dział fotografia ślubna podzielony jest na kategorie dzięki czemu dotrzeć można szybko do interesujących Was zdjęć takich jak n.p. zdjęcia przygotowań, zdjęcia ze ślubu, zdjęcia z wesela, plener ślubny. Oferta fotografa jest jeszcze bardziej obszerna niż dostępne działy prezentowane na stronie. Fotograf Wojciech Jakubiuk może również zrealizować dla Państwa zdjęcia produktów, zdjęcia reklamowe. Oferta to także fotografia korporacyjna, zdjęcia dokumentacyjne, archiwizacyjne, fotografia imprez, koncertów, a więc również fotografia koncertowa. Istnieje możliwość wykonania dowolnej sesji fotograficznej w siedzibie firmy lub w niemal każdej lokalizacji. Część poświęcona fotografii ślubnej działa również pod adresem www.fotoslubna.com.pl, a archiwum fotografii Wojciecha Jakubiuk dostępne jest w agencji FORUM.

Doświadczenie to kilkanaście lat pracy w charakterze fotoreportera. Początkowo przez sześć lat w Gazecie Wyborczej, obecnie współpraca z agencją Forum.

Fotograf Białystok „Każde zlecenie zawsze traktowane jest jako nowe wyzwanie, w które fotograf zawsze wkładam maksimum zaangażowania i doświadczenia.”

W przypadku fotografii dla firm fotograf Wojciech Jakubiuk zrealizować może profesjonalne fotografie prezentujące atuty firmy i skupiając się na prezentacji każdego biznesu w sposób atrakcyjny, przykuwający uwagę potencjalnych klientów. Każde zdjęcie wykonane jest z dbałością o najlepszy wizerunek firmy.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Możliwe również jest skorzystanie z formularza kontaktowego.

 

fotografia biznesowa - fotograf białystokFotografia biznesowa, fotografia korporacyjna
fotograf białystok - fotografia przemysłowaFotografia przemysłowa
fotograf białystok - plenery

Fotografia ślubna – fotograf Białystok Wojciech Jakubiuk

fotograf białystok - fotografia portretowaFotografia ślubna – fotograf Białystok Wojciech Jakubiuk
fotograf białystok - fotografia ślubna
 Fotografia ślubna – fotograf Białystok Wojciech Jakubiuk
fotograf białystok - fotografia architekturyFotografia architektury
fotograf Białystok - fotografia produktowa
 Fotografia produktowa